Kim jesteśmy
Nasza firma La Petite Cuisine rozpoczęła swą działalność w sierpniu 2012 roku.  Sukces  firmy opiera się na długoletnim doświadczeniu pracowników pozyskanym przez kilkanaście lat pracy, a także, co równie ważne, na obopólnym zaufaniu i (ośmielamy się powiedzieć) przyjacielskich relacjach pomiędzy osobami tworzącymi firmę. Personel posiada wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej związanej z pracą w restauracjach i firmach cateringowych,  a co za tym idzie, jesteśmy w pełni przygotowani do wszelkich wyzwań jakie stawiają przed nami klienci.

Naszym głównym celem jest żywienie dzieci szkoły podstawowej oraz obsługa związanej ze szkołą stołówki, na której organizujemy przyjęcia rodzinne, spotkania firmowe, integracyjne  itp.

Produkcja potraw w naszej firmie odbywa się zgodnie z wdrażanymi zasadami programu HACCP, które gwarantują bezpieczeństwo produkcji i dystrybucji potraw oraz świeżość produktów.

Naszą dewizą jest jakość za wszelką cenę, dlatego naszymi dostawcami są zaprzyjaźnione z nami firmy, z którymi współpraca została wielokrotnie zweryfikowana przez lata współpracy. Dostawy towaru nie ograniczają się tylko do hurtowni typu Cash and Carry. Surowce pozyskujemy bezpośrednio od producentów (warzywa, owoce) a także hodowców (mięso).

Charakter produkcji skierowanej bezpośrednio do najmłodszych konsumentów, którzy niejednokrotnie poprzeczkę dotyczącą wymogów  (niejednokrotnie także humorów;-) ) swojego podniebienia stawiają bardzo wysoko, determinuje nas do ciągłego rozwoju i szukania nowych inspiracji żywieniowych. Wiedzą Państwo doskonale, że nie jest łatwo znaleźć kompromis żywieniowy pomiędzy jednostajnością gustów młodego pokolenia a ich chęcią ciągłego poznawania. Staramy się by menu skomponowane było zarówno jako zbilansowana dieta dla dzieci w tym wieku ale by także stanowiło ciekawostkę i atrakcję, aby dziecko z niecierpliwością oczekiwało pojawienia menu na nowy tydzień i z chęcią przychodziło na smaczne i kolorowe obiady.

Staramy się urozmaicać menu szkolne wprowadzając w każdym miesiącu zupełnie nowe potrawy oraz sprawdzając jak zostają one przez dzieci przyjęte. Równocześnie staramy się zachować równowagę pomiędzy tym co zdrowe a tym co najbardziej smakuje szkolnym pociechom.

Do każdego obiadu dodatek stanowi gotowany codziennie napój z naturalnych soków lub kompot z owoców sezonowych. Każdą z potraw można otrzymać także na wynos w zakupionych u nas boksach i dyspenserach.

Jak trudno dziś połączyć pracę zawodową z obowiązkami domowymi wie każdy rodzic, dlatego nie zapominamy także o dorosłych, rodzicach dzieci, odpowiednio zwiększając porcje obiadowe za podobną cenę. Częstym widokiem na naszej stołówce są całe rodziny, opiekunowie i rodzeństwo co powoduje naszą wielką satysfakcję i ogromnie dopinguje do dalszego rozwoju.

Prosto z naszej kuchni